ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » معرفی مجموعه ای از ترسناک ترین فیلم های اکران شده در سال ۲۰۱۷

معرفی مجموعه ای از ترسناک ترین فیلم های اکران شده در سال ۲۰۱۷

معرفی ترسناک ترین فیلم های اکران شده در سال ۲۰۱۷

معرفی ترسناک ترین فیلم های اکران شده در سال ۲۰۱۷

معرفی مجموعه ای از ترسناک ترین فیلم های اکران شده در سال ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ سالی پر از فیلم های جذاب در ژانر های مختلف بوده در این میان ما در مجله اینترنتی پابک به بخشی از بهترین های تولید شده در ژانر ترسناک در سینمای جهان میپردازیم .و برترین های اکران شده از بخش بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۱۷ را برای شما معرفی میکنیم .

بخشی از این فیلم ها در زمینه ترسناک بودن امتیاز قابل قبولی دریافت کرده اند و در گیشه نیز معرفی شده اند و در زمان اکران به صدر باکس آفیس نیز راه پیدا کردنند.

یکی از فیلم هایی ک موفقیت بسیاری در ژانر ترسناک بودن در سال ۲۰۱۷ کسب کرد فیلم (It) میباشد
این فیلم یکی از پر فروش ترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۱۷ شرمرده میشود و نتیجه
اولین تجربه کارگردانی «جردن پیل» یعنی فیلم “Get Out” (برو بیرون) یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما شد.

تماشای فیلم های ترسناک همیشه مخاطبان خاص خود رادارد اما در بین کارگردان ها ساخت فیلم در ژانر ترسناک همیشه اهمیت زیادی داشته و با توجه به موفقیت های این ژانر در سال ۲۰۱۶ در سال ۲۰۱۷ نیز ففعالیت ها در این سبک بیشتر شد و مورد توجه منتقدان و مخاطبان دنیای فیلم قرار گرفتنددر این بخش ما چند فیلم ترسناک برتر سال ۲۰۱۷ را معرفی خواهیم کرد .

فیلم برو بیرون (Get Out)

فیلم برو بیرون (Get Out)

شماره یک – فیلم برو بیرون (Get Out)

امتیاز کسب شده از نقد و برسی : ۹۹ درصد

امتیاز کسب شده از تماشاگران فیلم : ۸۷ درصد

خلاصه داستان فیلم : این فیلم که اولین تجربه کارگردانی جردن پیل میباشد درباره یک پسر سیاه پوست میباشد که به دیدار خانواده نامزد سفید پوست خود در یک کلبه چوبی در جنگل میرود . اما ملاقات او خیلی زود به یک کابوس ترسناک تبدیل میشود.
نظر منتقدان این فیلم : فیلم برو بیرون نمایشی ترسناک با کشمکش های نژادپرستانه و نوعی طنز هجوآمیز همراه است.

فیلم خام (Raw)

فیلم خام (Raw)

شماره دو – فیلم خام (Raw)

امتیاز کسب شده از نقد و برسی : ۹۰درصد

امتیاز کسب شده از تماشاگران فیلم : ۷۶ درصد

خلاصه ای از داستان فیلم : یک دختر دانشجو که گیاه خوار میباشد بصورت اتفاقی مزه گوشت انسان را میچشد و از آن خوشش می آید. همین باعث میشود که او اشتیاق عجیبی به خوردن گوشت انسانپیدا میکند و این کار باعث وقایع ناگواری میشود.

نظر منتقدان این فیلم : اگر بتوانید باران خون را تماشا کنید، خام فیلمی است که به زیبایی ترس و دوران جوانی را به تصویر کشیده است. البته بهتر است این فیلم را با شکم خالی تماشا کنید.

فیلم شب‌هنگام می آید (It Comes At Night)

فیلم شب‌هنگام می آید (It Comes At Night)

شماره سه – فیلم شب‌هنگام می آید (It Comes At Night)

امتیاز کسب شده از نقد و برسی : ۸۹ درصد

امتیاز کسب شده از تماشاگران فیلم : ۴۳ درصد

خلاصه ای از داستان فیلم : این فیلم داستان یک خانه متروکه غیر طبیعی میباشد که یک مرد با همسر و فرزندانش قرار است در آن زندگی کنند اما یک زوج جوان از راه می رسند و به دنبال پناهگاه هستند.
نظر منتقدان این فیلم : بیشتر داستان این فیلم در شب روی می دهد و بین صحنه های خوشمزه غذا و کشاکش های غیرقابل تحمل در نوسان است.

فیلم وسوسه (The Lure)

فیلم وسوسه (The Lure)

شماره چهار – فیلم وسوسه (The Lure)

امتیاز کسب شده از نقد و برسی : ۸۶ درصد

امتیاز کسب شده از تماشاگران فیلم : ۷۴ درصد

خلاصه ای از داستان فیلم : در واراسو، یک جفت پری دریایی که خواهر هم میباشند در یک کاباره استخدام شده اند. در حالی که یکی از آن ها بدنبال یافتن عشق در میان انسان هاست، دیگری عاشق شام خوردن در میان مردم در قلب شهر است.

نظر منتقدان: این فیلم که تعهد به ژانر خاصی ندارد دارای فاکتورهای گوناگون همچون وحشت، عاشقانه، فانتزی و شبیه داستان های شاه پریان است که علاوه بر پوشش مسایل مربوط به حیوانات، به حمایت از حقوق زنان نیز می پردازد.

فیلم دگردیسی (The Transfiguration)

فیلم دگردیسی (The Transfiguration)

شماره پنج – فیلم دگردیسی (The Transfiguration)

امتیاز کسب شده از نقد و برسی : ۸۶ درصد

امتیاز کسب شده از تماشاگران فیلم : ۵۵ درصد

خلاصه ای از داستان فیلم : وقتی یک نوجوان مشکل‌دار به نام میلو که عاشق افسانه های مربوط به خون آشام هاست، با دختر ومپایری موسوم به سوفی آشنا می شود، همه رویاهای او به واقعیت بدل شده و وارد دنیای گرگ‌های انسان‌نما می شود.

نظر منتقدان: جسورانه و بی رحمانه در تلاش های شوکه‌کننده، این فیلم ترسناک درام به نویسندگی و کارگردانی O’Shea تلاشی جدید و جذاب در این ژانر از فیلم‌سازی محسوب می شود. (لس آنجلس تایمز)

فیلم آن (It)

فیلم آن (It)

شماره شش – فیلم آن (It)

امتیاز کسب شده از نقد و برسی : ۸۵ درصد

امتیاز کسب شده از تماشاگران فیلم : ۸۶ درصد

خلاصه ای از داستان فیلم : این فیلم فراطبیعی ترسناک در مورد گروهی از کودکان شهر «دِری» است که در دام یک وجود شیطانی در ظاهر یک دلقک به نام پنی‌وایز اسیر شده و به قتل می رسند.

نظر منتقدان: این فیلم جدید، صداها و حرکات بیشتری از هیجانات کودکانه در داستان استیون کینگ (نویسنده رمانی که فیلم از آن اقتباس شده است) و قدرت فرساینده و خوردنده ترس را به تصویر کشیده است. (مجله نیویورک)

فیلم موجود افسانه‌ای لیمو‌هاوس (The Limehouse Golem)

فیلم موجود افسانه‌ای لیمو‌هاوس (The Limehouse Golem)

شماره هفت – فیلم موجود افسانه‌ای لیمو‌هاوس (The Limehouse Golem)

امتیاز کسب شده از نقد و برسی : ۷۷ درصد

امتیاز کسب شده از تماشاگران فیلم : ۶۰ درصد

نظر منتقدان این فیلم : مجموعه ای از قتل های سریالی موجب می شود تا مردم جامعه به این باور برسند که این امر فقط از عهده یک موجود افسانه ای از زمان های تاریک تاریخ می تواند بر بیاید. آنها مسئول این کشتار را یک موجود مرموز موسوم به Golem می دانند.

نظر منتقدان: این فیلم ترسناک که دوران ویکتوریا در لندن را نمایش می دهد خون ریزی های زیادی را به تصویر کشیده و تا حدی فیلم کثیف و تهوع آوری بشمار می رود. (شیکاگو سان تایمز)

 

امتیاز 5.00 ( 2 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت علاوه بر اینکه سرعت دانلود شما بیشتر خواهد شد احتمال خرابی فایل های دانلود شده کاهش می یابد.

1 × 5 =


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است